Fyzio Beskyd > Blog > Vyzkoušeno – Doporučujeme: Workshop “Poznej své pánevní dno”

Vyzkoušeno – Doporučujeme: Workshop “Poznej své pánevní dno”

Na začátku valentýnského víkendu jsem měla možnost zúčastnit se workshopu s názvem “Poznej své pánevní dno”. Lektorkou celé akce byla Mgr. Martina Nakládalová, fyzioterapeutka z Otrokovic, která se ve své praxi zaměřuje na problematiku pánevního dna a vše s ním související.

Přestože jsem byla přesvědčena, že vím o pánevním dnu mnohé, seminář mě překvapil množstvím informací o pánevním dnu a ukázkami cviků a pomůcek, které je možné při jeho terapii využít. Musím říct, že Martina je profík, který skutečně ví, o čem mluví a za sebe mohu s klidným svědomí tento workshop doporučit jak kolegů, tak klientům – laikům.

Komentáře

  1. Děkuji za slova chvály. Těší mě, že se vám workshop líbil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odběr novinek emailem

Nejlepší možností, jak sledovat novinky Fyzio beskyd, je stručné upozornění na nové články v našem blogu emailem, společně s dalšími tipy a aktualitami. Zadejte svou emailovou adresu pro odběr novinek přibližně jednou měsíčně:

Odesílám...Odesílám...


Ochrana soukromí: Vaše emailová adresa bude zachována v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnuta. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každého emailu.